Víkendová půjčka v hotovosti i na účet

Je víkend a vy byste okamžitě potřebovali menší finanční výpomoc? Myslíte, že o víkendu nelze získat půjčku? Vzhledem k tomu, že mezi poskytovateli půjček probíhá ostrý konkurenční boj a úvěrové společnosti se snaží získat nové zákazníky, rozšiřuje se stále nabídka půjček a najdete tak i víkendové půjčky. Samozřejmostí prakticky u všech půjček je možnost o víkendu o půjčku zažádat, ale jen víkendová půjčka vám nabízí i možnost o víkendu peníze také získat – bez zbytečného papírování a průtahů.

Víkendová půjčka z domova online

Ideálním způsobem, jak o víkendovou půjčku požádat, je podání žádosti online. Stačí se doma v klidu posadit k počítači a vyplnit žádost o půjčku. Je potřeba pouze připojení k internetu. Totéž lze provést prostřednictvím chytrého mobilního telefonu. Do žádosti vyplníte požadované údaje, a pak už jen počkáte, jak bude vaše žádost vyhodnocena. Pokud je vám víkendová půjčka schválena, můžete očekávat expresní zaslání peněz na váš bankovní účet nebo si můžete dohodnout výplatu peněz v hotovosti. Ty vám doručí obchodní zástupce poskytovatele.

Víkendovou půjčku pečlivě vybírejte

Určitě se vyplatí věnovat dostatečné množství času volbě poskytovatele půjčky o víkendu. Jedná se totiž o druh krátkodobé a nebankovní půjčky. Ty nepatří právě k nejlevnějším, takže při špatném výběru musíte počítat s vysokými úroky. Každý poskytovatel by měl zájemci poskytnout přesné údaje o tom, kolik celkově za půjčku zaplatí včetně poplatků. Tuto sumu vyjadřuje RPSN, roční procentní sazba nákladů, který uvádí veškeré náklady na víkendovou půjčku. Využijte i benefity – například při akci první víkendová půjčka zdarma nemusíte zaplatit ani korunu navíc.

Dodržte termín splacení

Víkendovou půjčku je potřeba splatit v dohodnutém termínu naráz. Doba ke splacení půjčky je krátká, do třiceti dní. Víte-li už dopředu, že platbu neuskutečníte včas, prodlužte si termín splatnosti. S touto možností počítají i samotní poskytovatelé a za určitý poplatek nabízejí automatické prodloužení splatnosti víkendové půjčky až o jeden měsíc, a to i opakovaně. Pozor na dobu převodu mezi bankami – pokud byste se se splacením opozdili, mohou vám být účtovány sankční poplatky, které rozhodně nepatří k nejnižším.

Author: admin