Rychlé půjčky

Půjčit si peníze už dnes, kdy se banky i nebankovní společnosti v nabídkách přímo předhánějí, nebývá až takový problém, nejste-li vysloveně finanční potížista. Co se však může ukázat být kamenem úrazu, to je rychlost, s níž lze peníze získat. Zdaleka ne každý poskytovatel je dostatečně rychlý, aby vyhověl vašim momentálním potřebám. A jestliže spěcháte, rozhodně se nevyplácí spoléhat jen na slůvko rychlá v názvu půjčky. Než podepíšete, ujasněte si, JAK rychlá je konkrétní půjčka.

Rychlé půjčky se zástavou nemovitosti

Potřebujete co nejrychleji půjčit vysokou částku? Myšleno opravdu vysokou, takovou, že pro její získání je třeba zastavit poskytovateli půjčky dům či byt? Pak s žádnou tryskovou rychlostí nepočítejte. Své peníze nejspíš neuvidíte dříve, než se poskytovateli půjčky podaří vyřídit a do katastru zaznamenat zástavní právo k vaší nemovitosti. Budete-li mít štěstí na solidního poskytovatele, můžete počítat dříve maximálně se zálohou na budoucí půjčku, ale samozřejmostí to rozhodně není.

Rychlé půjčky v řádu dní

Říkají jim rychlé, ale pravdou je, že nejsou právě nejrychlejší. Půjčky, kterým trvá 24 či dokonce 48 hodin, než k vám docestují skrze nástrahy schvalovacího řízení. A to mnohdy dokonce jen v těch případech, že se rozhodnete si půjčit někdy mezi pondělkem a čtvrtkem v rámci běžné pracovní doby. Přijde-li vám do toho víkend, budete čekat ještě podstatně déle. Většinou jde o půjčky poskytovatelů, kteří se hlásí k zásadám zodpovědného půjčování a nad vaší žádostí se alespoň trochu zamyslí a zvažují, zda je v zájmu obou stran jí vyhovět.

Rychlé půjčky v řádu minut

O tom, jak výhodnou půjčku můžete získat, rozhoduje do značné míry i to, jak rychle peníze potřebujete. Když na to přijde, můžete je dnes mít i za pár minut, ale v tom případě počítejte s tím, že za to také zaplatíte – a rozhodně ne právě málo. Opravdu rychlé půjčky bývají totiž také opravdu drahé půjčky!